• Aasta Puitehitis 2017 Peaauhind - Raitwoodi kontorihoone Tartumaal
  • Aasta Puitehitis 2017 Raitwoodi fassaadi eriauhind — eramu Nõmmel
  • Aasta Puitehitis 2017 Arcwoodi liimpuidu eriauhind — Lõunakeskuse 10. etapp
  • Aasta Puitehitis 2017 Žürii poolt ära märgitud - AS Barrus kontorihoone Võrumaal
  • Aasta Puitehitis 2017 Žürii poolt ära märgitud - Eisma Sadama abihoone
  • Aasta Puitehitis 2017 Žürii poolt ära märgitud - Tulivee Rannarestoran
Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit käivitas Puuinfo programmi 2002. aastal. Selle programmi eesmärk on propageerida puidu kui keskkonnasäästliku ja ainsa tegelikult taastuva materjali kasutamist.
Puit on kaunis ja võimalusterohke materjal. Selles saate ka ise veenduda, kui vaatate Puuinfo pildikogu. Puidukasutuse populariseerimiseks korraldame igal aastal arhitektuurivõistlust “Parim puitehitis”.

Arvestades puidu omadustega ja järgides õigeid ehituspõhimõtteid võite puitu kasutades rajada ajakohase, stiilse ja tervisliku ehitise, mille kasutusiga ulatub aastasadadesse. Puuinfo veebilehelt leiate ka puitmaterjalide ja -toodete valmistajate ning müüjate kontaktid ning hulgaliselt harivat lugemist.

Infovoldikud

voldikud

Siit leiate infovoldikute PDF failid allalaadimiseks järgmistel teemadel : Kasulik info puidu kohta, Puitplaat, Puitpõrand, Saun kodus, Puitsisevooder ja Puitvälisvooder.
Loe edasi

Ehituskirjeldused

voldikud2

Ehituskirjeldustega infovoldikute PDF failid allalaadimiseks. Kuidas ehitada: Auto varjualune, Terrass, Kompostikast, Välikäimla ja Aiamööblit.
Loe edasi